Ułatwienia dostępu

Aktualności

Konkurs Fotograficznym „Widokówka z Ryk”

Centrum Kultury i Sportu w Rykach zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym „Widokówka z Ryk” pod honorowym patronatem Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka organizowanym przez Centrum Kultury i Sportu w Rykach. Konkurs adresowany jest do mieszkańców gminy Ryki. Celem Konkursu jest, m.in. ukazanie piękna ryckiej ziemi oraz zainteresowanie lokalną architekturą i zabytkami.

Zadaniem uczestników Konkursu jest przesłanie (wyłącznie autorskiego) zdjęcia przedstawiającego obiekt architektoniczny lub zabytek z gminy Ryki bądź krajobraz przyrodniczy terenów gminy. Fotografia ma przedstawiać miejsca charakterystyczne, które mogłyby się znaleźć na widokówce z Ryk. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: architektura i zabytki oraz krajobraz przyrodniczy.

Jeden uczestnik może maksymalnie przesłać dwa zdjęcia (po jednym z każdej kategorii).

Zdjęcie należy przesłać do 30 grudnia br. wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w terminie do 15 stycznia 2024 roku. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody rzeczowe, a ich prace zostaną opublikowane na facebooku i stronie internetowej CKiS i Gminy Ryki. Zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Centrum Kultury i Sportu w Rykach. Prace będą także wykorzystywane w celach promocyjnych Centrum Kultury i Sportu w Rykach oraz Gminy Ryki. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w Konkursie.

Konkurs fotograficzny Widokówka z Ryk

 

 

Dane kontaktowe

Adres
ul. Karola Wojtyły 29
08-500 Ryki

Kontakt
tel. +48 818 657 110
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.   07:30 – 15:30

© Wszelkie prawa zasteżone. Wdrożenie - WINDWEB